072-2211144

הישגים דיגיטל

יש לך אתר אינטרנט עם רעיון מעניין? יש בו כמות גולשים משמעותית? אתה מרגיש כי הוא אינו מממש את הפוטנציאל העסקי שלו? אם ענית על כל השאלות בתשובה חיובית, אז… בנינו פיתרון מושלם למיכסום הפוטנציאל, אנו נבנה יחד מודל עסקי להגדלת הכנסות ורווחיות תוך לקיחת “בעלות” על צדדי הפיתוח העסקי, המכירות והשיווק של העסק ובשותפות איתך נהפוך אותו לעסק דיגיטלי מצליח.

הישגים digital מובילה את תחום הפיתוח לעסקים באינטרנט, החברה מתמקדת בבחינת המצב הקיים בעסק בניית אסטרטגיה שיווקית, פיתוח מוצרים והשבחתם, יצירת שיתופי פעולה והעצמת העסק לתוצאות עסקיות משובחות יותר. התהליך מורכב משלושה מרכיבים עיקריים, בחינת המצב הקיים, התמקדות בהזדמנויות עסקיות, התאמת החברה להזדמנויות ויצירת תוכנית עבודה כוללת.

בחינת המצב הקיים:

תהליך זה הוא הבסיס להצלחה, בשלב זה נלמד את הארגון, את מבנהו, יתרונותיו, חסרונותיו, הסיכונים העומדים בפניו ומנגד ההזדמנויות העומדות בפניו, מבנה השוק שבו הארגון פועל, שחקנים ראשיים, מתחרים ועוד. 

הזדמנויות עסקיות:

השלב הזה הוא שלב התכנון והמיקוד, בשלב זה נשקיע את מירב המיקוד במציאת אפיקים עסקיים חדשים היכולים להוות הזדמנות עסקית עבור הארגון תוך כדי שמירה על איזון מול מבנה החברה וגודלה.

שלב הביצוע:

זהו שלב הביצוע, לאחר שני השלבים הקודמים אנו נכין תכנית עסקית ותכנית עבודה, נהיה אחראים בפועל על הניהול, הפיתוח העסקי, המכירות והשיווק בכדי להביא את המיזם ליעדיו.